Blog

Jakie żaluzje wybrać? Z drewna czy z aluminium?

Wybór żaluzji wewnętrznych na rynku osłon okiennych jest bardzo szeroki. Możemy więc wybierać spośród wielu interesujących propozycji, między innymi mogą to być nowoczesne żaluzje wewnętrzne aluminiowe i drewniane.

Na jakie się zdecydować?

Żaluzje okienne wewnętrzne z aluminium to żaluzje poziome, stanowiące przykład klasyki w systemach osłon. Zapewniają prywatność i osłonę przed słońcem. Można je dowolnie wychylać, regulując stopień nasłonecznienia pomieszczenia.

Wykorzystywać można je w domach, mieszkaniach czy w budynkach użyteczności publicznej. Łatwo się je pielęgnuje, są lekkie i po zsunięciu nie zajmują wiele miejsca na oknie. Oferowane są w kilku różnych wariantach – o grubości 16 mm, 25 mm i 50 mm. Firma Lumex ma w swojej ofercie takie żaluzje.
Zamiast żaluzji aluminiowych możemy wybrać też żaluzje drewniane. Są to estetyczne, trwałe i ciekawe żaluzje do okien plastikowych wewnętrzne. Mają bezdyskusyjnie wysokie walory estetyczne i ekologiczne. Składają się z listew wykonanych z różnego rodzaju naturalnego drewna. Łatwo się je obsługuje, a przy tym skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Statystyki naszej działalności

27

Lata

Istniejemy na rynku

30

Tyś.

ZAMONTOWANYCH OSŁON OKIENNYCH

10

Tyś.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW