Plisy

Plisy Wrocław

Plisy okienne we Wrocławiu są nazywane także roletami plisowanymi, jednak różnią się one od klasycznych rolet. Są to osłony okienne montowane wewnątrz pomieszczeń i w świetle szyby, zarówno inwazyjnie jak i bezinwazyjnie. Służą one ograniczeniu wpadającego do pomieszczenia światła. Możemy regulować je przy pomocy sznurków, poruszając nimi w górę i w dół. Plisy mają kształt przypominający harmonijkę z przymocowanymi na dole i u góry listewkami i często bywają wykorzystywane do dekoracji wnętrz – np. poprzez wykorzystanie ich jako oryginalnych zazdrostek.

Plisy– mnogość wzorów i kolorów

Obecna oferta osłon okiennych na rynku uwzględnia różnorodność gustów klientów. Z tego powodu mnogość materiałów, z których wykonywane są plisy Wrocław jest aż zadziwiająca. Każdy może wybrać to, co dla niego najlepsze – niektórzy postawią na tkaninę dekoracyjną, inni na ciekawą fakturę, a dla jeszcze innych najważniejszy będzie stopień przepuszczalności światła. Różnice można zobaczyć też w kolorystyce – szukając plis najbardziej oddających charakter naszego wnętrza, możemy wybierać z całej tęczowej gamy materiałów.

Plisy– dlaczego akurat plisy?

Plisy istnieją w różnych wariantach, a każdy z nich spełnia trochę inne funkcje, niekoniecznie tylko regulując ilość światła w pomieszczeniu. Rodzaj plis, który potocznie nazywany bywa plastrem miodu, ma właściwości termoizolacyjne. Materiał tego rodzaju plisy jest połączony w szczególny, “podwójny” sposób, tworząc pomiędzy poszczególnymi warstwami przestrzenie wypełnione powietrzem. By dodatkowo zwiększyć zdolność plisy do odbijania światła, wewnętrzne części bywają pokrywane srebrną powłoką, która chroni przed intensywnym nagrzewaniem się pomieszczeń. W dodatku dodatkowe przestrzenie w plisie sprawiają, że sprawdza się ona także w celu wyciszenia – dlatego polecana jest w pokojach dziecięcych.

Na rynku dostępne są także plisy Wrocław, których zadaniem jest 100%-owe zaciemnienie pomieszczenia, np. sypialni. Wykorzystywane są do tego prowadnice, w których chowa się materiał, a równocześnie eliminują ryzyko prześwitu.

Statystyki naszej działalności

27

Lat

Istniejemy na rynku

30

Tyś.

ZAMONTOWANYCH OSŁON OKIENNYCH

10

Tyś.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.