Plisy

Plisy Wrocław

Plisy okienne we Wrocławiu są nazywane także roletami plisowanymi, jednak różnią się one od klasycznych rolet. Są to osłony okienne montowane wewnątrz pomieszczeń i w świetle szyby, zarówno inwazyjnie jak i bezinwazyjnie. Służą one ograniczeniu wpadającego do pomieszczenia światła. Możemy regulować je przy pomocy sznurków, poruszając nimi w górę i w dół. Plisy mają kształt przypominający harmonijkę z przymocowanymi na dole i u góry listewkami i często bywają wykorzystywane do dekoracji wnętrz – np. poprzez wykorzystanie ich jako oryginalnych zazdrostek.

Plisy Wrocław.

Plisy– mnogość wzorów i kolorów

Obecna oferta osłon okiennych na rynku uwzględnia różnorodność gustów klientów. Z tego powodu mnogość materiałów, z których wykonywane są plisy Wrocław jest aż zadziwiająca. Każdy może wybrać to, co dla niego najlepsze – niektórzy postawią na tkaninę dekoracyjną, inni na ciekawą fakturę, a dla jeszcze innych najważniejszy będzie stopień przepuszczalności światła. Różnice można zobaczyć też w kolorystyce – szukając plis najbardziej oddających charakter naszego wnętrza, możemy wybierać z całej tęczowej gamy materiałów.

Plisy– dlaczego akurat plisy?

Plisy istnieją w różnych wariantach, a każdy z nich spełnia trochę inne funkcje, niekoniecznie tylko regulując ilość światła w pomieszczeniu. Rodzaj plis, który potocznie nazywany bywa plastrem miodu, ma właściwości termoizolacyjne. Materiał tego rodzaju plisy jest połączony w szczególny, “podwójny” sposób, tworząc pomiędzy poszczególnymi warstwami przestrzenie wypełnione powietrzem. By dodatkowo zwiększyć zdolność plisy do odbijania światła, wewnętrzne części bywają pokrywane srebrną powłoką, która chroni przed intensywnym nagrzewaniem się pomieszczeń. W dodatku dodatkowe przestrzenie w plisie sprawiają, że sprawdza się ona także w celu wyciszenia – dlatego polecana jest w pokojach dziecięcych.

Na rynku dostępne są także plisy Wrocław, których zadaniem jest 100%-owe zaciemnienie pomieszczenia, np. sypialni. Wykorzystywane są do tego prowadnice, w których chowa się materiał, a równocześnie eliminują ryzyko prześwitu.

Plisy okienne – Żaluzje plisowane

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim jesteśmy liderami na rynku jeśli chodzi o najwyższej jakości rolety plisowane oraz rolety materiałowe, ale również moskitiery ramkowe. Specjalizujemy się także w zakresie różnorakich okien dachowych, których możliwość zastosowania jest niezwykle obszerna. Możliwość zasłonięcia źródła światła za pomocą rolety dzień noc jest kwestią niebywale przydatną dla każdego wnętrza, na najwyższym poziomie chroniąc je przed nadmiernym nagrzewaniem. Działamy na terenie Wrocławia, a dzięki doświadczonej kadrze oraz temu, że przykładamy szczególną uwagę do właściwego wyboru materiałów, możemy świadczyć usługi najwyższej jakości.

Plisy okienne – Jak są montowane oraz jak działają

Montujemy żaluzje plisowane, rolety materiałowe oraz inne akcesoria zarówno na oknach dachowych, jak i innych. Ich użycie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie – jeśli mieszkasz we Wrocławiu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W naszym magazynie znajdują się tkaniny zarówno w kolorze białym, jak i nieco bardziej ekstrawaganckich barwach. W naszej ofercie znajdziesz szereg produktów, które z pewnością spełnią Twoje wymagania, zasłaniając całe okno dachowe lub inne. Możliwe jest także sterowanie poszczególnymi roletami. Żaluzje plisowane są najwyższej jakości – jesteśmy w tej dziedzinie niekwestionowanymi liderami w okolicznej branży, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór plis i żaluzji plisowanych do zamontowania również w ogrodach zimowych. Firma Lumex z wieloletnim doświadczeniem oferuje usługi na najwyższym poziomie. Każda plisa uszyta jest z wysokiej jakości tkanin dzięki czemu będzie idealnym rozwiązaniem na okna każdego rodzaju.

Plisy na okna dachowe

Okna dachowe zdecydowanie lepiej oświetlają pomieszczenia na poddaszu niż często wybierane przeszklenia. Jednak w okresie letnim bywa to bardzo uciążliwe dla użytkowników. Osłona okienna, jaką jest plisa na okna dachowe, nie przepuszcza światła, dlatego jej zastosowanie nie tylko usprawni sen, ale również pozwoli na spokojną pracę i relaks. Ponadto plisa okienna to doskonała alternatywa dla rolet, które przytwierdzane są do ramy okiennej.

Niewątpliwie plisy do okien dachowych to innowacyjne rozwiązania, które świetnie zastępują żaluzje drewniane lub rolety plisowane. Piękny design plis sprawia, że zastosowanie ich na poddaszach w ramie okiennej to doskonała propozycja szczególnie dla osób, które cenią nowoczesne rozwiązanie w zakresie dekoracji wnętrza. Bezinwazyjny montaż plis na okna dachowe to rozwiązanie, które pozwala skutecznie zabezpieczyć poddasze przed słońcem.

Rolety plisowane czy rolety rzymskie? Wybierz najlepsze rozwiązanie przeciwsłoneczne na swoje okno

Plisy okienne zapewniają montaż bezinwazyjny, co jest szczególnie ważne w przypadku dużych okien dachowych. Zastosowanie rolety plisowanej zamiast rolet rzymskich to świetna alternatywa, która zapewni odpowiednie zaciemnienie przede wszystkim w pomieszczeniach, które narażone są na duże natężenie promieni słonecznych. W naszym sklepie posiadamy plisy okienne w różnych kolorach i wariantach, co pozwoli w łatwy sposób dostosować je do własnych potrzeb.

Wybór rolet plisowanych to szeroki wachlarz możliwości, dzięki czemu każdy dopasuje osłony do stylu wnętrz, kolorystyki pomieszczeń, a także wielkości ramy okna i koloru. Duży wybór materiałów, z jakich wykonane są nasze produkty to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania klientów, którym zależy na praktycznej osłonie i estetycznym wyglądzie. Niezależnie od wybranego wariantu rolet plisowanych wszystkie z nich wykonane są z najwyższej jakości tkanin, które zapewniają całkowite zablokowanie naturalnego światła, jak i subtelne i gustowne zasłonięcie okna.

Jakie plisy na okna?

Plisy okienne to nowoczesne zasłony, które służą do zaciemnienia albo dekoracji wnętrz. Oczywiście produkty, które dostępne są w naszym sklepie, spełniają zarówno aspekt funkcjonalny, jak i estetyczny. Plisy okienne występują w szerokiej gamie różnych kształtów, które dostosowane są do różnych typów okien. W zależności od konkretnego charakteru i wielkości pomieszczenia plisy okienne dobierane są w taki sposób, aby podkreślały walory wnętrza. Wybierając nasze plisy okienne, każdy klient zyskuje:

  • najwyższej jakości plisy okienne z pięknych materiałów,

  • najkorzystniejszy stosunek jakości produktów do ceny,

  • wiele opcji regulacji oświetlenia w pomieszczeniach,

  • szczegółowe instrukcje, które dotyczą montażu urządzeń,

  • bardzo szeroki wybór kolorów i typów plis,

  • przyjemność i ulgę od największych upałów na długie lata.

W naszej ofercie na szczególną uwagę zasługują plisowane rolety zaciemniające, które dzięki specjalnej powłoce w ogóle nie przepuszczają światła. Szczególnie świetnie spełniają swoje zadanie w salonach i sypialniach, które położone są od strony południowej. Zastosowanie takich plis w tych pomieszczeniach pozwala na spokojny sen i komfortowy odpoczynek. Ponadto doskonale redukują ryzyko powstawania tzw. refleksów światła na ekranie telewizora, co z pewnością jest drażliwą kwestią dla wszystkich użytkowników.

Zapraszamy do zakupów!

Statystyki naszej działalności

27

Lat

Istniejemy na rynku

30

Tyś.

ZAMONTOWANYCH OSŁON OKIENNYCH

10

Tyś.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW