Plisy

Plisy Wrocław

Plisy okienne we Wrocławiu są nazywane także roletami plisowanymi, jednak różnią się one od klasycznych rolet. Są to osłony okienne montowane wewnątrz pomieszczeń i w świetle szyby, zarówno inwazyjnie jak i bezinwazyjnie. Służą one ograniczeniu wpadającego do pomieszczenia światła. Możemy regulować je przy pomocy sznurków, poruszając nimi w górę i w dół. Plisy mają kształt przypominający harmonijkę z przymocowanymi na dole i u góry listewkami i często bywają wykorzystywane do dekoracji wnętrz – np. poprzez wykorzystanie ich jako oryginalnych zazdrostek.

Plisy Wrocław.

Plisy– mnogość wzorów i kolorów

Obecna oferta osłon okiennych na rynku uwzględnia różnorodność gustów klientów. Z tego powodu mnogość materiałów, z których wykonywane są plisy Wrocław jest aż zadziwiająca. Każdy może wybrać to, co dla niego najlepsze – niektórzy postawią na tkaninę dekoracyjną, inni na ciekawą fakturę, a dla jeszcze innych najważniejszy będzie stopień przepuszczalności światła. Różnice można zobaczyć też w kolorystyce – szukając plis najbardziej oddających charakter naszego wnętrza, możemy wybierać z całej tęczowej gamy materiałów.

Plisy– dlaczego akurat plisy?

Plisy istnieją w różnych wariantach, a każdy z nich spełnia trochę inne funkcje, niekoniecznie tylko regulując ilość światła w pomieszczeniu. Rodzaj plis, który potocznie nazywany bywa plastrem miodu, ma właściwości termoizolacyjne. Materiał tego rodzaju plisy jest połączony w szczególny, “podwójny” sposób, tworząc pomiędzy poszczególnymi warstwami przestrzenie wypełnione powietrzem. By dodatkowo zwiększyć zdolność plisy do odbijania światła, wewnętrzne części bywają pokrywane srebrną powłoką, która chroni przed intensywnym nagrzewaniem się pomieszczeń. W dodatku dodatkowe przestrzenie w plisie sprawiają, że sprawdza się ona także w celu wyciszenia – dlatego polecana jest w pokojach dziecięcych.

Na rynku dostępne są także plisy Wrocław, których zadaniem jest 100%-owe zaciemnienie pomieszczenia, np. sypialni. Wykorzystywane są do tego prowadnice, w których chowa się materiał, a równocześnie eliminują ryzyko prześwitu.

Plisy okienne – Żaluzje plisowane

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim jesteśmy liderami na rynku jeśli chodzi o najwyższej jakości rolety plisowane oraz rolety materiałowe, ale również moskitiery ramkowe. Specjalizujemy się także w zakresie różnorakich okien dachowych, których możliwość zastosowania jest niezwykle obszerna. Możliwość zasłonięcia źródła światła za pomocą rolety dzień noc jest kwestią niebywale przydatną dla każdego wnętrza, na najwyższym poziomie chroniąc je przed nadmiernym nagrzewaniem. Działamy na terenie Wrocławia, a dzięki doświadczonej kadrze oraz temu, że przykładamy szczególną uwagę do właściwego wyboru materiałów, możemy świadczyć usługi najwyższej jakości. Montujemy żaluzje plisowane, rolety materiałowe oraz inne akcesoria zarówno na oknach dachowych, jak i innych. Ich użycie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie – jeśli mieszkasz we Wrocławiu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W naszym magazynie znajdują się tkaniny zarówno w kolorze białym, jak i nieco bardziej ekstrawaganckich barwach. W naszej ofercie znajdziesz szereg produktów, które z pewnością spełnią Twoje wymagania, zasłaniając całe okno dachowe lub inne. Możliwe jest także sterowanie poszczególnymi roletami. Żaluzje plisowane są najwyższej jakości – jesteśmy w tej dziedzinie niekwestionowanymi liderami w okolicznej branży, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów.

Statystyki naszej działalności

27

Lat

Istniejemy na rynku

30

Tyś.

ZAMONTOWANYCH OSŁON OKIENNYCH

10

Tyś.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.