Żaluzje

Żaluzje Wrocław

Żaluzje Wrocław to idealne rozwiązanie gdy chcemy chronić swojej prywatności. To dlatego na rynku możemy znaleźć wiele systemów osłon okiennych, z których każdy może wybrać najwygodniejszy dla siebie. Klienci często pytają o różnice między produktami w danej kategorii – czy są to żaluzje, roletymoskitiery czy plisy. Każdy z tych systemów różni się od siebie pod względem zastosowania, użytkowania i przepuszczalności światła. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, mając na uwadze, że tak jak każdy z nich jest inny, tak różnią się ich domy i miejsca pracy. To dlatego posiadamy bogatą ofertę żaluzji dla klientów z Wrocławia, a każdy z naszych produktów dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

Nasze produkty to najwyższej jakości żaluzje fasadowe, rolety materiałowe, rolety rzymskie, rolety zewnętrzne, żaluzje plisowane, poziome, osłony, moskitiery okienne, markizy, plisy i inne. Nasze rolety i żaluzje są produkowane na najwyższym poziomie i skutecznie bronią mieszkanie od promieni słonecznych. Rolety żaluzje firmy LUMEX to profesjonalny pomiar, montaż rolet a w razie potrzeby ich serwis. Polecamy zakup osłon przeciwsłonecznych na wewnętrzne okna jak również na zewnątrz. Szanowni Państwo firma LUMEX zaprasza do kontaktu – zadzwoń : +48 71 789 16 51

Żaluzje Wrocław.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje poziome aluminiowe to klasyka w systemach osłon okiennych. Na stałe zagościły w wielu domach, gdyż są najbardziej popularną formą zapewniającą prywatność i osłonę przed słońcem. Regulują naświetlenie pomieszczenia poprzez nachylenie listew.

Aluminiowe żaluzje są wykorzystywane zarówno w domach i mieszkaniach (gdyż idealnie nadają się do pomieszczeń wilgotnych, takich jak łazienki), a także w budynkach użyteczności publicznej (gdyż stworzone są z niepalnego materiału i sprawdzają się tam, gdzie potrzebny jest atest niepalności).

Są wybierane przez ogromną ilość Klientów ze względu na łatwą pielęgnację i fakt, że po zsunięciu zajmują mniej miejsca niż np. ich drewniany odpowiednik. Dodatkowo są bardzo lekkie, nadają się więc do pokrywania dużych powierzchni.

W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje poziome wykonane z taśmy aluminiowej w 3 wariantach: 16mm, 25mm, 50mm. Dostosowujemy się do Państwa oczekiwań, oferujemy więc szeroką gamę kolorystyczną prezentowanych żaluzji Wrocław (dostępne również w kolorach drewnopodobnych).

Żaluzje pionowe

Nazywane także verticalami, żaluzje pionowe to rozwiązanie, które sprawdza się głównie w pomieszczeniach biurowych, jednak może być zastosowane także w prywatnych mieszkaniach.

Żaluzje pionowe mogą być montowane do sufitu lub do ściany i zbudowane są z pionowo zawieszonych pasów tekstylnych. W niej znajduje się mechanizm pozwalający na zsuwanie i rozsuwanie, a także zmianę kąta pasów, co pozwala dostosować ilość wpuszczanego do pomieszczenia światła. Dzięki bogactwu wzorów i kolorów żaluzje Wrocław są również efektywną formą dekoracji okiennej.

Żaluzje zewnętrzna Wrocław.

Żaluzje okienne w nowoczesnym stylu

Osłony okienne takie jak żaluzje pasują również do nowoczesnych fasad budynków. Wybierając styl nowoczesny, jako główny motyw aranżacji wnętrza, nie trzeba rezygnować z żaluzji, które zapewniają ochronę przed promieniami słonecznymi, jak i zapewniają prywatność. Do wyboru są modele wykonane z różnych materiałów. Dostępna jest również szeroka paleta kolorów, dzięki czemu można szybko wybrać najbardziej pasujący produkt do konkretnego pomieszczenia.

Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo, dzięki któremu razem dobierzemy najbardziej pasujący model żaluzji do podkreślenia stylu wnętrza. Choć ten element ozdoby okna może być dekoracją, zawsze warto pamiętać, że ma również zapewnić nam komfort i ma swoją praktyczną stronę. Dlatego wybierając żaluzje okienne chętnie pomagamy dopasować konkretny model, do specyfiki okien, jak i stylu wnętrza, w jakim mają zostać zawieszone.

Żaluzje drewniane Wrocław dzień noc

Żaluzje drewniane we Wrocławiu cieszą się ogromną popularnością głównie ze względu na walory estetyczne i ekologiczne, gdyż składają się z listew wykonanych z różnych rodzajów naturalnego drewna. Są wyjątkowo eleganckie, więc oprócz ochrony przed nasłonecznieniem stanowią też dopełnienie wystroju wnętrza, wprowadzając do niego ciepłą atmosferę. Żaluzje drewniane są także proste w obsłudze – regulacja odbywa się za pomocą pokrętła i sznurka.

W naszej ofercie znajdą państwo warianty o szerokościach lameli 25mm i 50 mm.

Żaluzje Wrocław Cennik

W celu konsultacji żaluzje Wrocław Cennik zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 71 789 16 51

Tel: +48 69 223 75 70

Mobile: +48 607 320 640

Tel. 71 789 16 51

Tel. 69 223 75 70

Statystyki naszej działalności

27

Lat

Istniejemy na rynku

30

Tyś.

ZAMONTOWANYCH OSŁON OKIENNYCH

10

Tyś.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW