Żaluzje

Żaluzje

Każdy z nas chce chronić swojej prywatności. To dlatego na rynku możemy znaleźć wiele systemów osłon okiennych, z których każdy może wybrać najwygodniejszy dla siebie. Klienci często pytają o różnice między produktami w danej kategorii – czy są to żaluzje, roletymoskitiery czy plisy. Każdy z tych systemów różni się od siebie pod względem zastosowania, użytkowania i przepuszczalności światła. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, mając na uwadze, że tak jak każdy z nich jest inny, tak różnią się ich domy i miejsca pracy. To dlatego posiadamy bogatą ofertę Żaluzji Wrocław, a każdy z produktów dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje poziome aluminiowe to klasyka w systemach osłon okiennych. Na stałe zagościły w wielu domach, gdyż są najbardziej popularną formą zapewniającą prywatność i osłonę przed słońcem. Regulują naświetlenie pomieszczenia poprzez nachylenie listew.

Aluminiowe żaluzje są wykorzystywane zarówno w domach i mieszkaniach (gdyż idealnie nadają się do pomieszczeń wilgotnych, takich jak łazienki), a także w budynkach użyteczności publicznej (gdyż stworzone są z niepalnego materiału i sprawdzają się tam, gdzie potrzebny jest atest niepalności).

Są wybierane przez ogromną ilość Klientów ze względu na łatwą pielęgnację i fakt, że po zsunięciu zajmują mniej miejsca niż np. ich drewniany odpowiednik. Dodatkowo są bardzo lekkie, nadają się więc do pokrywania dużych powierzchni.

W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje poziome wykonane z taśmy aluminiowej w 3 wariantach: 16mm, 25mm, 50mm. Dostosowujemy się do Państwa oczekiwań, oferujemy więc szeroką gamę kolorystyczną prezentowanych żaluzji Wrocław (dostępne również w kolorach drewnopodobnych).

Żaluzje pionowe

Nazywane także verticalami, żaluzje pionowe to rozwiązanie, które sprawdza się głównie w pomieszczeniach biurowych, jednak może być zastosowane także w prywatnych mieszkaniach.

Żaluzje pionowe mogą być montowane do sufitu lub do ściany i zbudowane są z pionowo zawieszonych pasów tekstylnych. W niej znajduje się mechanizm pozwalający na zsuwanie i rozsuwanie, a także zmianę kąta pasów, co pozwala dostosować ilość wpuszczanego do pomieszczenia światła. Dzięki bogactwu wzorów i kolorów żaluzje Wrocław są również efektywną formą dekoracji okiennej.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane cieszą się ogromną popularnością głównie ze względu na walory estetyczne i ekologiczne, gdyż składają się z listew wykonanych z różnych rodzajów naturalnego drewna. Są wyjątkowo eleganckie, więc oprócz ochrony przed nasłonecznieniem stanowią też dopełnienie wystroju wnętrza, wprowadzając do niego ciepłą atmosferę. Żaluzje drewniane są także proste w obsłudze – regulacja odbywa się za pomocą pokrętła i sznurka.

W naszej ofercie znajdą państwo warianty o szerokościach lameli 25mm i 50 mm.

Statystyki naszej działalności

27

Lat

Istniejemy na rynku

30

Tyś.

ZAMONTOWANYCH OSŁON OKIENNYCH

10

Tyś.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.