Moskitery

Moskitiery Wrocław

Moskitiery mogą nie kojarzyć się najlepiej – nie dość, że z komarami i niepożądanymi owadami, to z grubą, nieestetyczną siatką, która zasłania świat za oknem.
Obecnie jednak nowoczesne technologie wykorzystuje się w każdej dziedzinie życia, nawet jeśli chodzi o ochronę przed insektami. Dlatego każda rodzaj moskitiera może być łatwy w montażu, swobodnie przepuszczający świeże powietrze i skuteczna. Warto tylko wiedzieć, jaką moskitierę Wrocław wybrać.

Moskitiery– przesuwne

To wygodny sposób na walkę z owadami. Drobna siatka z włókna szklanego nie tworzy wrażenia zaciemnienia i przepuszcza powietrze. Jest wykonana z aluminiowych profili i montowana do ramy okiennej (lub we wnękę), dzięki czemu możliwe jest łatwe korzystanie z drzwi tarasowych czy balkonowych. Jest łatwa w obsłudze, gdyż skrzydło moskitiery lekko przesuwa się pomiędzy dwiema szynami.

Moskitiery– ramkowe

Moskitiery ramkowe są najprostszą formą ochrony przed owadami. Jest to – jak sama nazwa wskazuje – ramka z aluminium, na którą naciąga się siatkę z niepalnego włókna szklanego. Montuje się ją bez ingerencji w strukturę okna (za pomocą blaszek sprężynowych), na zewnątrz. Jest dostosowana do większości okien PCV i drewnianych.

Moskitiery– rolowane

Moskitiera rolowana to najwygodniejsze rozwiązanie problemu z owadami. Przypomina swoją formą roletę kasetową, gdyż montowana jest od zewnątrz do ościeżnicy lub wnęki okiennej. Dzięki zastosowaniu kasety, nie musimy się martwić o działanie warunków atmosferycznych, a poza sezonem – o jej zdemontowanie. System ten – tak jak rolety w kasecie – opiera się na mechanizmie sprężynowym. Kaseta i prowadnice wykonane są z aluminium. Oferujemy Państwu warianty lakierowane na różne kolory.

Moskitiery – drzwiowe

Moskitiery drzwiowe to jeszcze jedno rozwiązanie w walce z moskitami. Stanowią doskonałą ochronę nawet przy otwartych drzwiach, gwarantując przy tym swobodne korzystanie z balkonów lub tarasów. Tego rodzaju Moskitiery Wrocław wykonane są z profilu aluminiowego. Są niezwykle łatwe w montażu, gdyż mocuje się je do ramy okiennej bądź drzwiowej za pomocą samozamykaczy (zawiasów ze sprężyną). Oferujemy je Państwu w kolorze białym i brązowym.

Statystyki naszej działalności

27

Lat

Istniejemy na rynku

30

Tyś.

ZAMONTOWANYCH OSŁON OKIENNYCH

10

Tyś.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.