Moskitery

Moskitiery Wrocław

Moskitiery mogą nie kojarzyć się najlepiej – nie dość, że z komarami i niepożądanymi owadami, to z grubą, nieestetyczną siatką, która zasłania świat za oknem.
Obecnie jednak nowoczesne technologie wykorzystuje się w każdej dziedzinie życia, nawet jeśli chodzi o ochronę przed insektami. Dlatego każda rodzaj moskitiera może być łatwy w montażu, swobodnie przepuszczający świeże powietrze i skuteczna. Warto tylko wiedzieć, jaką moskitierę Wrocław wybrać.

Moskitiery przesuwne

To wygodny sposób na walkę z owadami. Drobna siatka z włókna szklanego nie tworzy wrażenia zaciemnienia i przepuszcza powietrze. Jest wykonana z aluminiowych profili i montowana do ramy okiennej (lub we wnękę), dzięki czemu możliwe jest łatwe korzystanie z drzwi tarasowych czy balkonowych. Jest łatwa w obsłudze, gdyż skrzydło moskitiery lekko przesuwa się pomiędzy dwiema szynami.

Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe są najprostszą formą ochrony przed owadami. Jest to – jak sama nazwa wskazuje – ramka z aluminium, na którą naciąga się siatkę z niepalnego włókna szklanego. Montuje się ją bez ingerencji w strukturę okna (za pomocą blaszek sprężynowych), na zewnątrz. Jest dostosowana do większości okien PCV i drewnianych.

Moskitiery rolowane

Moskitiera rolowana to najwygodniejsze rozwiązanie problemu z owadami. Przypomina swoją formą roletę kasetową, gdyż montowana jest od zewnątrz do ościeżnicy lub wnęki okiennej. Dzięki zastosowaniu kasety, nie musimy się martwić o działanie warunków atmosferycznych, a poza sezonem – o jej zdemontowanie. System ten – tak jak rolety w kasecie – opiera się na mechanizmie sprężynowym. Kaseta i prowadnice wykonane są z aluminium. Oferujemy Państwu warianty lakierowane na różne kolory.

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe to jeszcze jedno rozwiązanie w walce z moskitami. Stanowią doskonałą ochronę nawet przy otwartych drzwiach, gwarantując przy tym swobodne korzystanie z balkonów lub tarasów. Tego rodzaju Moskitiery Wrocław wykonane są z profilu aluminiowego. Są niezwykle łatwe w montażu, gdyż mocuje się je do ramy okiennej bądź drzwiowej za pomocą samozamykaczy (zawiasów ze sprężyną). Oferujemy je Państwu w kolorze białym i brązowym.

MOSKITIERY OKIENNE

Wietrzenie pomieszczenia lub uchylanie okna przed snem to nieodzowne czynności, które wykonywane są przez każdego szczególnie w okresie letnim. Jednak otwarte okno to również okazja dla nieproszonych gości, którzy licznie pojawiają się w pomieszczeniu. Komary i inne owady są uciążliwym problemem dla wszystkich ludzi, a z pewnością są jedną z głównych przyczyn nieprzespanych nocy. Dlatego też moskitiera okienna w ramie okiennej czy na drzwi balkonowe to rozwiązanie, które pozwoli mieć otwarte okna bez obawiania się o wizytę nieproszonych gości. W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów moskitier, w tym moskitiera plisowana posiadająca system DK-MP, gdzie skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną a dolną szyną, która będzie doskonałym rozwiązaniem dla dużych przeszkolonych wnęk balkonowych, tarasów oraz ogrodów zimowych.

MOSKITIERY OKIENNE IDEALNIE DOPASOWANE DO OKNA

Jednak zanim zdecydujesz się na zakup konkretnej moskitiery, zawsze należy dokonać rzetelnych pomiarów okna w pomieszczeniu lub futryny drzwiowej. Dzięki temu moskitiera będzie idealnie spełniała swoją funkcję. Idealne dopasowanie moskitiery do fasady budynku to podstawa podczas montażu, który jest stosunkowo prosty, ponieważ opiera się głównie na zastosowaniu haczyków oraz aluminiowych profili. Ponadto w ofercie naszego sklepu znajdują się również moskitiery wyposażone w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycję zamkniętej. Dodatkowo zamontowane w danej moskitierze samozamykacze w sposób automatyczny domykają otwartą moskitierę, podnosząc tym samym komfort codziennego użytkowania. Z kolei zastosowany ciemny materiał nie przepuszcza światła, co również spełnia funkcję ochronną przed nadmiarem promieni słonecznych.

MOSKITIERY DO DRZWI BALKONOWYCH

W naszym sklepie posiadamy moskitiery w wielu różnych wariantach między innymi moskitiery ramkowe do drzwi balkonowych. Skuteczna ochrona, jakie gwarantuje moskitiera ramkowa, rolowana czy przesuwna to doskonałe rozwiązanie, które charakteryzuje się prostym montażem, zapewniające komfort przebywania w pomieszczeniach, chroniąc przed różnymi insektami.

MOSKITIERY DO DRZWI BALKONOWYCH – SPOSOBY MONTAŻU

Nasze moskitiery ramkowe na drzwi balkonowe posiadają ramki aluminiowe, do których mocowana jest siatka. Ich montaż opiera się na przykręceniu do ościeżnicy okna na stałe, albo na mocowaniu na magnesy trzymające moskitierę, a także w uszczelkę szczotkową instalowaną na całym obwodzie moskitiery. Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze w sposób automatyczny domykają otwartą moskitierę, co zwiększa komfort użytkowania. W ofercie dostępne są również moskitiery drzwiowe instalowane do drzwi balkonowych, które montowane są za pomocą zawiasów bezposrednio do fasady budynku. Niemniej moskitiery ramkowe to doskonałe rozwiązanie szczególnie w okresie letnim, co pozwala na swobodne wietrzenie pomieszczenia bez obaw o to, że wlecą do niego uciążliwe owady.

JAK ZMIERZYĆ OKNO DO MOSKITIERY?

Odpowiednie dopasowanie moskitiery do ramy okna to podstawowa czynność, która pozwala na późniejszą skuteczną ochronę pomieszczenia przed komarami czy innymi insektami. Tym samym niezależnie od wybranego rodzaju moskitiery zawsze należy dokonać dokładnych pomiarów. W tym celu dobrze wykorzystać metalową miarę budowlaną. Z kolei mierząc grubość profilu okiennego do moskitiery ramkowej można skorzystać także z suwmiarki. Należy także mieć na uwadze sposób montażu moskitiery, gdzie szczególną uwagę zwraca się przede wszystkim na to, czy po montażu moskitiera nie będzie uniemożliwiała otwierania oraz zamykania okna.

Obecnie moskitiera to również doskonała alternatywa dla żaluzji lub rolet. Różne rodzaje, dają szeroką możliwość dopasowania do typów okna, a samo zastosowanie moskitiery nie ogranicza widoczności z okna, dlatego mogą być stosowane we wszystkich pomieszczeniach bez obaw, że widoczność zostanie ograniczona. Sprawdź dostępne możliwości w naszym sklepie i wybierz moskitierę, która będzie spełniała Twoje oczekiwania i potrzeby.

MOSKITIERA RAMKOWA – LEKKA KONSTRUKCJA I SKUTECZNA OCHRONA

Ramkowe moskitiery okienne posiadają bardzo praktyczne i uniwersalne elementy montażowa. Z kolei lekka konstrukcja sprawia, że ich założenie jest niezwykle łatwe i szybkie. Prosty montaż jest ich zaletą, ponieważ jest całkowicie bezinwazyjny, ponieważ nie wymaga wiercenia jakichkolwiek otworów okiennych. Tym samym moskitiery ramkowe cieszą się ogromną popularnością, bo stanowią bezpieczną ochronę przed insektami i zanieczyszczeniami, nie ograniczając przy tym widoczności.

Moskitiery ramkowe to integralna część okna, szczególnie w upalne dni, jednocześnie nie wpływając negatywnie na jego konstrukcję. Z kolei jeżeli pojawią się zabrudzenia, można bez problemu je szybko wyczyścić, nie zdejmując moskitiery. Nasze moskitiery zapewniają również odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, w którym są zamontowane.

Statystyki naszej działalności

27

Lat

Istniejemy na rynku

30

Tyś.

ZAMONTOWANYCH OSŁON OKIENNYCH

10

Tyś.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW