Panel Track

Panel Track

Co to jest Panel Track?
Panel Track, czyli inaczej panele japońskie, to nie tak bardzo rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie. Wyróżnia się designerskim wyglądem, nowoczesnością i funkcjonalnością oraz kwestiami estetycznymi. Z powodzeniem zastąpić może tradycyjne firanki, gdyż osłania duże powierzchnie, a jego minimalistyczny wygląd dodaje klimatu każdemu wnętrzu. Chociaż Panel Track Wrocław różni się od pozostałych systemów osłon okiennych, zasada jego działania przypomina rolety pionowe.

Panel Tracki są ciekawą alternatywą dla Verticali – mogą służyć do regulacji ilości dostającego się do pomieszczenia światła na dużej powierzchni, jednak wizualnie wyglądają całkowicie inaczej. Panel Tracki składają się nie z wąskich pasm materiału, którego nachylenie pod kątem regulujemy za pomocą sznurków, lecz z olbrzymich, szerokich (na 50-100 cm) połaci tkaniny, które poruszają się po wielotorowych szynach (od 2 do 5 szyn).

Panel Track– jakie są zalety?

Panel Tracki są łatwe w montażu. Szyny, po których poruszają się materiałowe panele, mogą być montowane do sufitu, ściany, wnęki okiennej i da się je dopasować do prawie każdej przestrzeni. Często ich wykorzystanie idzie o krok dalej – te przesuwne materiałowe panele montuje się w pomieszczeniach nie po to, by ograniczały dopływ ostrego światła, ale by stanowiły swego rodzaju ściankę działową, którą w każdej chwili można przesunąć. Wygoda użytkowania Panel Track Wrocław polega też na tym, że opcji ułożenia poszczególnych paneli jest naprawdę wiele – zależy to od naszych preferencji i inwencji twórczej.

Tak jak w przypadku rolet i plis, Panel Tracki pojawiają się na rynku uszyte z różnego rodzaju tkanin, zróżnicowanych pod względem grubości, faktury, koloru, stopnia przepuszczalności światła. Dzięki temu możemy wygodnie dopasować Panel Track do naszego wnętrza, czyniąc z niego nawet element dekoracyjny. Jest to o tyle istotne, że Panel Tracki są dość dużymi i rzucającymi się w oczy elementami wystroju wnętrza. Brak konieczności rearanżacji pomieszczenia działa więc na ich korzyść.

Obsługa Panel Track’a nie jest skomplikowana – odbywa się ręcznie, poprzez lekkie przesuwanie poszczególnych paneli, lub za pomocą sznurka, tak jak działa to w przypadku rolet pionowych.

Statystyki naszej działalności

27

Lat

Istniejemy na rynku

30

Tyś.

ZAMONTOWANYCH OSŁON OKIENNYCH

10

Tyś.

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.